UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fajne zdjecia. pewnie bylo fajnie, szkoda, ze nie moglem byc. jakies kabarety w najblizszym czasie w naszym miescie? ktos cos wie?


Anuluj