UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fajne zdjecia. pewnie bylo fajnie, szkoda, ze nie moglem byc. jakies kabarety w najblizszym czasie w naszym miescie? ktos cos wie?
fajne zdjecia. pewnie bylo fajnie, szkoda, ze nie moglem byc. jakies kabarety w najblizszym czasie w naszym miescie? ktos cos wie?