UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pana Piotra bardzo lubię jako prowadzącego ale od trzech lat oglądamy te same kabarety, za taką cenę biletów warto byłoby pomyśleć o nowych gościach. .. ..
mizu
Pana Piotra bardzo lubię jako prowadzącego ale od trzech lat oglądamy te same kabarety, za taką cenę biletów warto byłoby pomyśleć o nowych gościach. .. ..
mizu