UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pana Piotra bardzo lubię jako prowadzącego ale od trzech lat oglądamy te same kabarety, za taką cenę biletów warto byłoby pomyśleć o nowych gościach. .. ..

mizu

Anuluj