UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem seniorem i uwielbiam muzykę może nie każdą z prezentowanego pitolenia, ale wolałbym nie człapać do lasu tylko Starówka jest od tego jak w większości miast, w których imprezy nie chowają się po lasach!!!