UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem seniorem i uwielbiam muzykę może nie każdą z prezentowanego pitolenia, ale wolałbym nie człapać do lasu tylko Starówka jest od tego jak w większości miast, w których imprezy nie chowają się po lasach!!!


Anuluj