Wybrany wątek opinii

jak bedzie za głośno to na policję i koneic imprezy przepraszam nie wystarczy co za dzieciarnia
(2025.06.21)
Pierdź w kanapę i "koneic" póki nie nastąpi twój.
(2025.06.21)
Powrót do komentarzy