Piosenka jest dobra na wszystko

7
04.08.2019
Piosenka jest dobra na wszystko
Na scenie muszli koncertowej śpiewały dziś aktorki Teresa Suchodolska i Aleksandra Wojtysiak (fot. Anna Dembińska)
A dziś (4 sierpnia) wszystko sprzyjało piosence. I pogoda, i piękne okoliczności przyrody, i licznie zgromadzona publiczność. Nic tylko śpiewać, co uczynili w znakomitym stylu aktorzy elbląskiego teatru podczas XXII Letniego Salonu Muzycznego. Zobacz fotorelację.
"Wieczór piosenek niepoważnych i poważnych" to tytuł kolejnego spotkania z aktorami Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Dziś (4 sierpnia) na scenie w muszli koncertowej w Bażantarni wystąpili: Teresa Suchodolska, Aleksandra Wojtysiak, Lesław Ostaszkiewicz i Mikołaj Ostrowski. Koncert był szczególny w swoim charakterze, bo artyści wykonali utwory znane i lubiane, które wcześniej były prezentowane w różnych spektaklach na scenie elbląskiego teatru. Ten ma bowiem w repertuarze muzyczne widowiska poświęcone np. Agnieszce Osieckiej, Markowi Grechucie, Wojciechowi Młynarskiemu czy Kabaretowi Starszych Panów.
   Zabrzmiały takie szlagiery, jak „Szpetni czterdziestoletni”, „Jesteśmy na wczasach” czy „Milord”. Chciałoby się rzec "cała sala śpiewa z nami", ale koncert odbywał się w plenerze więc śpiewała cała Bażantarnia.
   A już za tydzień, 11 sierpnia, "Późna opowieść o wczesnej jesieni". Początek koncertu o godz. 17. Wstęp wolny.
   

   
   Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A kleszcz nikomu tam w .oope nie wlazl?
Lesniczy (2019.08.04)
Kleszcze wchodzą tylko lesniczym za wycięte drzewa
Lokaleska (2019.08.04)
Uwielbiam tę Panią Aktorkę na zdjęciu:)
Elblążanka, która chodzi do tea (2019.08.04)

info

5  
  2
Pomimo wakacji gimnazjaliści III wieku jak zwykle dopisali. To budujące
(2019.08.04)
Było fajnie. .. .wykonawcy na poziomie, piosenki z tekstem a nie disco polo. .. duuużo publiczności. .widać, że ludzie chcą słuchać dobrej muzyki, fajnych tekstów. .. na pewno przyjdziemy za tydzień. .. :)
JacekW (2019.08.04)

info

10  
  1
Na remont muszli, bażantarni, dolinki powinna być kasa obligatoryjnie!!! Glosowanie z tytułu budżetu obywatelskiego powinno dotyczyć utrzymania klubów seniorskich takich jak Start i Olimpia. Zobaczylibyście kto by wygrał. Dlaczego oświetlenie na Agrykola nie było poddane głosowaniu? Szukano poparcia politycznego? A tak skonfrontować to z remontem bażantarni. Co by wygrało?
(2019.08.05)

info

9  
  2
na koncercie były osoby w różnym wieku. .. a tak na marginesie życzę Tobie abyś dożył tego "III, ,wieku
Bogusia (2019.08.06)