Wybrany wątek opinii
Pomimo wakacji gimnazjaliści III wieku jak zwykle dopisali. To budujące
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
na koncercie były osoby w różnym wieku. .. a tak na marginesie życzę Tobie abyś dożył tego "III, ,wieku
Do moderacji
Odpowiedz
2
0