UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na remont muszli, bażantarni, dolinki powinna być kasa obligatoryjnie!!! Glosowanie z tytułu budżetu obywatelskiego powinno dotyczyć utrzymania klubów seniorskich takich jak Start i Olimpia. Zobaczylibyście kto by wygrał. Dlaczego oświetlenie na Agrykola nie było poddane głosowaniu? Szukano poparcia politycznego? A tak skonfrontować to z remontem bażantarni. Co by wygrało?