UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Było fajnie. .. .wykonawcy na poziomie, piosenki z tekstem a nie disco polo. .. duuużo publiczności. .widać, że ludzie chcą słuchać dobrej muzyki, fajnych tekstów. .. na pewno przyjdziemy za tydzień. .. :)

JacekW

Anuluj