UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na remont muszli, bażantarni, dolinki powinna być kasa obligatoryjnie!!! Glosowanie z tytułu budżetu obywatelskiego powinno dotyczyć utrzymania klubów seniorskich takich jak Start i Olimpia. Zobaczylibyście kto by wygrał. Dlaczego oświetlenie na Agrykola nie było poddane głosowaniu? Szukano poparcia politycznego? A tak skonfrontować to z remontem bażantarni. Co by wygrało?