UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ja juz kilka razy widzialem, iz auta jezdza ze srednia predkoscia 50km/h w miejscu, gdzie jest 40 i radar. Ciekawym jak obiawia sie to, ze on dziala. Ma w sobie lampe i wydawalo sie, ze w nocy blysnie nia, chocby po to, by zrobic fote czy zblizenie rejestracji, a tu figa. Chyba, ze one czekaja na piratow, ktorzy przekraczaja predkosc nie o 10, a 30 czy 40km/h. Niemniej - auta wyraznie zwalniaja (by tuz za fotoradarem przyspieszyc, czesto od razu odbijajac sobie stracony czas - takie mozna odniesc wrazenie).
Sim