UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo potrzebne urzadzenie,ale sprawne.Karani i to ostro powinni byc administratorzy naszych dróg.W Wiekszosci trzeba jexdzic slalomem,to przez taki bajzel jest dużo wypadków,popsutych zawieszeń i co na to włodartzee naszego miasta.może przewioza P.Pastusziaka ul.Saperów.HORROR

olo

Anuluj