UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo potrzebne urzadzenie,ale sprawne.Karani i to ostro powinni byc administratorzy naszych dróg.W Wiekszosci trzeba jexdzic slalomem,to przez taki bajzel jest dużo wypadków,popsutych zawieszeń i co na to włodartzee naszego miasta.może przewioza P.Pastusziaka ul.Saperów.HORROR
olo