UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo potrzebne urzadzenie,ale sprawne.Karani i to ostro powinni byc administratorzy naszych dróg.W Wiekszosci trzeba jexdzic slalomem,to przez taki bajzel jest dużo wypadków,popsutych zawieszeń i co na to włodartzee naszego miasta.może przewioza P.Pastusziaka ul.Saperów.HORROR

olo