Bloki na Żyrardowskiej

16
02.12.2001
Bloki na Żyrardowskiej
Na ulicy Żyrardowskiej powstają nowe bloki, które swoją architekturą odbiegają w istotny sposób od okolicznych osiedli wykonanych w technologii wielkiej płyty. Inwestorem tych budynków jest Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, a autorem projektu mgr inż. arch. Piotr Pałdyna z firmy "Pro-Con" z Elbląga. Hit to czy kit?
139
Głosuj na hit
37
Głosuj na kit
HcK

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tym mieszkańcom można tylko współczuć jak już otworzą Aholda.
Elblążanin (2001.12.02)

info

0  
  0
kto pozwolił na postawienie blaszakholda tak blisko domów pewnie nikt tam nie będzie chciał mieszkać
(2001.12.02)

info

0  
  0
gdzie skąd, właśnie już tam mieszka dużo ludzi
Elblążanin (2001.12.02)

info

0  
  0
mieszka dużo ludzi bo mieszkań mało i tanio (jak na mieszkania)
pROSiAczek (2001.12.03)

info

0  
  0
Elblążaninie, ty lepiej się skup na współczuciu dla tych, którzy już tyle lat muszą mieszkać dookoła rynku na Płk. Dąbka: siedliska buractwa, złodziejstwa, oszustwa i rozpusty a nader wszystko kiczu i brzydoty. Ahold przy tym to pikuś.
:) (2001.12.03)

info

0  
  0
uważam że w końcu coś zrobione z głowa. Może by tak zlecić im ratusz na Starym Mieście
kazio (2001.12.03)

info

0  
  0
Budowane z glowa: estetycznie i funkcjonalnie (ze nie wspomne wyglopow z basztami naroznymi w innej czesci naszgo (czasami niezbyt)pieknego miasta). Jestem pewien, ze mieszkancom mieszka sie dobrze. No i garaze-potworki nie strasza na podworku.
BRAVO (2001.12.04)

info

0  
  0
mowisz o baszcie na slonecznej?? przesadzasz gdyby nie jej kolor to jest fajnie wole to niz wyglad budynkow do okola
(2001.12.04)

info

0  
  0
Tak samo baszty w nowych blokach na Robotniczej.To tez byl dobry pomysl.
garrett (2001.12.05)

info

0  
  0
moim zdanie te bloki sa super posiadaja garaz a to juz stanowi fakt ze elblascu zlodzieje przynajmnie z pod tego blogu niezawina auta czy chociaz bedzie to trudniejsze
(2001.12.06)

info

0  
  0