16
02.12.2001

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ale o co wam chodzi?
xxl (2001.12.07)

info

0  
  0
to ze jest tam supermarket to nikomu nie bedzie przeszkadzalo gdyz zycie sie w nim toczy w srodku nie na zewnatrz, a w sumie ludzie beda sie cieszyli ze maja blisko z domu na zakupy sam mieszkalem kiedys 200m od supermarketu i bylo ok, po drodze z pracy robilem sobie zakupy co prawda są duże KOLEJKI, chyba ze ktos wyczai ze tu dziade a tu babcia ze tu malo towaru a tu duzo gosc ma i atakuje
eAndrzej (2001.12.08)

info

0  
  0
Naprawdę brawa dla projektanta !!! Najciekawsza forma budowlana po osiedlu przy Krakusa.
Krzysiek (2001.12.16)

info

0  
  0
mieszkam tuż obok tych bloków (na starym osiedlu z płyty). te bloki to szansa na upiekszenie i tak już paskudnej dzielnicy naszego miasta.
rosa (2001.12.18)

info

0  
  0
Bardzo ladne ,estetyczne na styl zachodni z garazami pod spodem, fajnie by bylo zeby grafiki na murach wyszly w Polsce z mody bo zaraz je zeszpeca...
dosia (2001.12.27)

info

0  
  0
DO REDAKCJI: Myślę, że ten (zresztą jak i tamte pozostałe) artykuł jest już tutaj trochę za długo. Przydałoby się coś nowego. A więc panowie redaktorzy i panie redaktorki aparat w rękę i w drogę. Nie macie nowych pomysłów???? Nieszkodzi, na mieście znajdziecie coś na pewno ciekawego:) Piotrek
(2002.01.30)

info

0  
  0