A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale o co wam chodzi?
to ze jest tam supermarket to nikomu nie bedzie przeszkadzalo
gdyz zycie sie w nim toczy w srodku nie na zewnatrz, a w sumie ludzie beda sie cieszyli ze maja blisko z domu na zakupy
sam mieszkalem kiedys 200m od supermarketu i bylo ok, po drodze z pracy robilem sobie zakupy
co prawda są duże KOLEJKI, chyba ze ktos wyczai ze tu dziade a tu babcia ze tu malo towaru a tu duzo gosc ma i atakuje
Naprawdę brawa dla projektanta !!! Najciekawsza forma budowlana po osiedlu przy Krakusa.
mieszkam tuż obok tych bloków (na starym osiedlu z płyty). te bloki to szansa na upiekszenie i tak już paskudnej dzielnicy naszego miasta.
Bardzo ladne ,estetyczne na styl zachodni z garazami pod spodem, fajnie by bylo zeby grafiki na murach wyszly w Polsce z mody bo zaraz je zeszpeca...
DO REDAKCJI: Myślę, że ten (zresztą jak i tamte pozostałe) artykuł jest już tutaj trochę za długo. Przydałoby się coś nowego. A więc panowie redaktorzy i panie redaktorki aparat w rękę i w drogę. Nie macie nowych pomysłów???? Nieszkodzi, na mieście znajdziecie coś na pewno ciekawego:)
Piotrek