UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowane z glowa: estetycznie i funkcjonalnie (ze nie wspomne wyglopow z basztami naroznymi w innej czesci naszgo (czasami niezbyt)pieknego miasta). Jestem pewien, ze mieszkancom mieszka sie dobrze. No i garaze-potworki nie strasza na podworku.

BRAVO

Anuluj