UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowane z glowa: estetycznie i funkcjonalnie (ze nie wspomne wyglopow z basztami naroznymi w innej czesci naszgo (czasami niezbyt)pieknego miasta). Jestem pewien, ze mieszkancom mieszka sie dobrze. No i garaze-potworki nie strasza na podworku.
BRAVO