UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążaninie, ty lepiej się skup na współczuciu dla tych, którzy już tyle lat muszą mieszkać dookoła rynku na Płk. Dąbka: siedliska buractwa, złodziejstwa, oszustwa i rozpusty a nader wszystko kiczu i brzydoty. Ahold przy tym to pikuś.

:)

Anuluj