UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblążaninie, ty lepiej się skup na współczuciu dla tych, którzy już tyle lat muszą mieszkać dookoła rynku na Płk. Dąbka: siedliska buractwa, złodziejstwa, oszustwa i rozpusty a nader wszystko kiczu i brzydoty. Ahold przy tym to pikuś.
:)