UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Budowane z glowa: estetycznie i funkcjonalnie (ze nie wspomne wyglopow z basztami naroznymi w innej czesci naszgo (czasami niezbyt)pieknego miasta). Jestem pewien, ze mieszkancom mieszka sie dobrze. No i garaze-potworki nie strasza na podworku.

BRAVO