UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Budowane z glowa: estetycznie i funkcjonalnie (ze nie wspomne wyglopow z basztami naroznymi w innej czesci naszgo (czasami niezbyt)pieknego miasta). Jestem pewien, ze mieszkancom mieszka sie dobrze. No i garaze-potworki nie strasza na podworku.
BRAVO