UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo podoba mi się remont ulicy Traugutta, do 15 coś robią w tempie żółwia potem fajrant i basta, co to za wykonawca, kto go wybrał, to świat według kiepskiego. .. ..

kierowca

Anuluj