Ooo. .. jak miło, bo te światła przejeżdżając przez miasto to nic miłego. :)Na pewno skorzystam:)Heniu
Ooo. .. jak miło, bo te światła przejeżdżając przez miasto to nic miłego. :)Na pewno skorzystam:)