Przetarg z poślizgiem

7
10.06.2025
Przetarg z poślizgiem
Fot. MOSiR
Jak już informowaliśmy, na lodowisku Helena ma stanąć ściana, która oddzieli taflę lodowiska od jego części administracyjnej. W przetargu na wykonanie tego zadania nie zgłosił się jednak żaden chętny.

10 czerwca upłynął termin składania ofert w przetargu dotyczącym modernizacji lodowiska. Jak poinformował nas Jacek Żukowski z zespołu prasowego Biura Prezydenta Miasta, w postępowaniu nie zgłosił się żaden chętny.

Przypomnijmy. Jak informowała Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga, głównym celem inwestycji jest zapewnienie optymalnych warunków w strefie sportowej lodowiska, co ma wpłynąć na jakość jego użytkowania.

- Ściana, która ma oddzielić taflę lodowiska od części administracyjnej i szkoleniowej ma m.in. poprawić parametry tafli lodowej i ustabilizować temperaturę lodu, zmniejszyć wilgotność powietrza, poprawić warunki akustyczne, ma też przynieść oszczędności związane z kosztami mrożenia tafli – podawaliśmy na naszych łamach.

Kryteria brane pod uwagę w przetargu to cena (60 proc.) i okres gwarancji (40 proc.).

TB

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A kiedy trybuny w kolo lodowiska.
(2025.06.10)

info

1  
  0
Nic dziwnego, te przetargi to jakaś kpina, największa waga to cena, niech sobie sami wybudują tą ścianę, skończymy się czasy kiedy żeby wygrać przetarg dawali się cenę poniżej ceny materiałów,
(2025.06.10)

info

2  
  3
Pierd... się nie zjmujemy, stawiamy kolejne bloki mieszkalne.
Taka prawda . (2025.06.10)

info

0  
  1
Bez przetargu wynajęty obszar ul. Słoneczna chodniki vis a vis źródła życia Sklepu alkoholowego „B…S. ” Pytanie kto wynajął? SM „Sielanka” czy Władza miasta; Stała grupa Patoli i Meneli robi „CYRK” coraz mocniej i więcej postępującego bezprawia, czyli żłopanie wódy i innych używek. Trwa występ pijanej „Lady” i „Rycerza” z mikrofonem i przenośnym głośnikiem Bełkot pijacki. Kamery w otoczeniu można sprawdzić. Patroli Policji lub Straży miejskiej nieustające ZERO. Nieustająca uciążliwość, przyzwolenie i KPINA Władzy lokalnej i Policji z mieszkańców ŻENADA.
(2025.06.10)
Czy czasem koszt budowy tej sciany względem oszczędności nie zwróci sie za 100 lat ?
Bhima (2025.06.10)

info

0  
  0
My sie ich boimy, to patole I wulgarne pijaki, nam łatwiej jest ukarać przechodnia, że przebiegil przez czerwone, albo postawić budki dla kaczek gdzieś w parku, ale żeby się wziąć za tą patologię I zrobić bezpieczniej dla mieszkańcow, to przekracza naszą wyobraźnie, możliwości, no I co tu dużo pisać... odwagę. Nie jesteśmy od radzenia sobie z dużymj problemami, jeśli są jakieś małe kameralne- możemy pomóc, ale z gór T wiemy, że I tak znajdą się malkontenci.
Władzunia (2025.06.11)
Co oznacza wynajęty?
(2025.06.11)