UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My sie ich boimy, to patole I wulgarne pijaki, nam łatwiej jest ukarać przechodnia, że przebiegil przez czerwone, albo postawić budki dla kaczek gdzieś w parku, ale żeby się wziąć za tą patologię I zrobić bezpieczniej dla mieszkańcow, to przekracza naszą wyobraźnie, możliwości, no I co tu dużo pisać... odwagę. Nie jesteśmy od radzenia sobie z dużymj problemami, jeśli są jakieś małe kameralne- możemy pomóc, ale z gór T wiemy, że I tak znajdą się malkontenci.

Władzunia

Anuluj