UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez przetargu wynajęty obszar ul. Słoneczna chodniki vis a vis źródła życia Sklepu alkoholowego „B…S. ” Pytanie kto wynajął? SM „Sielanka” czy Władza miasta; Stała grupa Patoli i Meneli robi „CYRK” coraz mocniej i więcej postępującego bezprawia, czyli żłopanie wódy i innych używek. Trwa występ pijanej „Lady” i „Rycerza” z mikrofonem i przenośnym głośnikiem Bełkot pijacki. Kamery w otoczeniu można sprawdzić. Patroli Policji lub Straży miejskiej nieustające ZERO. Nieustająca uciążliwość, przyzwolenie i KPINA Władzy lokalnej i Policji z mieszkańców ŻENADA.


Anuluj