Wybrany wątek opinii
Bez przetargu wynajęty obszar ul. Słoneczna chodniki vis a vis źródła życia Sklepu alkoholowego „B…S. ” Pytanie kto wynajął? SM „Sielanka” czy Władza miasta; Stała grupa Patoli i Meneli robi „CYRK” coraz mocniej i więcej postępującego bezprawia, czyli żłopanie wódy i innych używek. Trwa występ pijanej „Lady” i „Rycerza” z mikrofonem i przenośnym głośnikiem Bełkot pijacki. Kamery w otoczeniu można sprawdzić. Patroli Policji lub Straży miejskiej nieustające ZERO. Nieustająca uciążliwość, przyzwolenie i KPINA Władzy lokalnej i Policji z mieszkańców ŻENADA.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
My sie ich boimy, to patole I wulgarne pijaki, nam łatwiej jest ukarać przechodnia, że przebiegil przez czerwone, albo postawić budki dla kaczek gdzieś w parku, ale żeby się wziąć za tą patologię I zrobić bezpieczniej dla mieszkańcow, to przekracza naszą wyobraźnie, możliwości, no I co tu dużo pisać... odwagę. Nie jesteśmy od radzenia sobie z dużymj problemami, jeśli są jakieś małe kameralne- możemy pomóc, ale z gór T wiemy, że I tak znajdą się malkontenci.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Co oznacza wynajęty?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0