Wybrany wątek opinii
Słodki Jezu w cukrze umaczany.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A kto powiedział że fotografia ma być na poważnie? :) Bawię nią i czasem kolorem, nie liczę na wygraną ale chciałam zobaczyć jaka będzie ocena
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@yamo12 - Właśnie! To jest konkurs dla AMATORÓW. Zdjęcie spełnia wszelkie wymogi. A, że autor chciał udziwnić, to Jego sprawa. Mozesz zagłosować na 1,nikt nie broni.
Uważam, że jest tu kupa zdjęć kompletnie nie na temat, choć technicznie do przyjęcia. Natomiast jest to zabawa, ,o czym hejterzy zapominają. I n8e pozdrawiam maruderów, hejterów i innych psubratów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@PiorunKulisty - Agresywna obróbka. Nie spełnia wymogów konkursu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@PiorunKulisty - wypowiada się osoba nie mająca zielonego pojęcia o fotografii. Wystarczy przeglądnąć galerię.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Miło bardzo! A może przejrzeć po prostu? Uważasz, że Ty masz pojęcie? To które są Twoje tak rewelacyjne pracę? Chętnie zobaczę.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ciekawe, czy masz odwagę pokazać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie było w regulaminie nic o agresywnej obróbce, byleby nie był to fotomontaż
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@yamo12 - Yamo 12,Ty się nie masz co tłumaczyć. Tu jest masa nieregulaminowych fotek. Wypychają je do konkursu znajomi królika. W większości bardzo złe zdjęcia. Perełki można na palcach jednej ręki policzyć.
Ten anonim, co tu próbuje być artystą/niech skonam!/, zapewniam Cię, że nie ma pojęcia o fotografii. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@PiorunKulisty - Dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam ciebie serdecznie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@yamo12 - Szajs
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Ok, masz prawo mieć taką opinię
Do moderacji
Odpowiedz
0
0