UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto powiedział że fotografia ma być na poważnie? :) Bawię nią i czasem kolorem, nie liczę na wygraną ale chciałam zobaczyć jaka będzie ocena

yamo12

Anuluj