UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto powiedział że fotografia ma być na poważnie? :) Bawię nią i czasem kolorem, nie liczę na wygraną ale chciałam zobaczyć jaka będzie ocena
yamo12
A kto powiedział że fotografia ma być na poważnie? :) Bawię nią i czasem kolorem, nie liczę na wygraną ale chciałam zobaczyć jaka będzie ocena
yamo12