UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@yamo12 - Yamo 12,Ty się nie masz co tłumaczyć. Tu jest masa nieregulaminowych fotek. Wypychają je do konkursu znajomi królika. W większości bardzo złe zdjęcia. Perełki można na palcach jednej ręki policzyć. Ten anonim, co tu próbuje być artystą/niech skonam!/, zapewniam Cię, że nie ma pojęcia o fotografii. Pozdrawiam Cię serdecznie.
PiorunKulisty