Zaraz obok starego ratusza (Blisko starego ratusza)
Fot. yamo12
Ocena Czyteln. 2,5/10
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Słodki Jezu w cukrze umaczany.....
A kto powiedział że fotografia ma być na poważnie? :) Bawię nią i czasem kolorem, nie liczę na wygraną ale chciałam zobaczyć jaka będzie ocena
@yamo12 - Właśnie! To jest konkurs dla AMATORÓW. Zdjęcie spełnia wszelkie wymogi. A, że autor chciał udziwnić, to Jego sprawa. Mozesz zagłosować na 1,nikt nie broni. Uważam, że jest tu kupa zdjęć kompletnie nie na temat, choć technicznie do przyjęcia. Natomiast jest to zabawa, ,o czym hejterzy zapominają. I n8e pozdrawiam maruderów, hejterów i innych psubratów.
PiorunKulisty (2025.07.13)
@PiorunKulisty - Agresywna obróbka. Nie spełnia wymogów konkursu.
@PiorunKulisty - wypowiada się osoba nie mająca zielonego pojęcia o fotografii. Wystarczy przeglądnąć galerię.
Miło bardzo! A może przejrzeć po prostu? Uważasz, że Ty masz pojęcie? To które są Twoje tak rewelacyjne pracę? Chętnie zobaczę.
Ciekawe, czy masz odwagę pokazać.
PiorunKulisty (2025.07.15)
Nie było w regulaminie nic o agresywnej obróbce, byleby nie był to fotomontaż
@yamo12 - Yamo 12,Ty się nie masz co tłumaczyć. Tu jest masa nieregulaminowych fotek. Wypychają je do konkursu znajomi królika. W większości bardzo złe zdjęcia. Perełki można na palcach jednej ręki policzyć. Ten anonim, co tu próbuje być artystą/niech skonam!/, zapewniam Cię, że nie ma pojęcia o fotografii. Pozdrawiam Cię serdecznie.
PiorunKulisty (2025.07.15)
@PiorunKulisty - Dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam ciebie serdecznie
@yamo12 - Szajs
Ok, masz prawo mieć taką opinię
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca