@yamo12 - Właśnie! To jest konkurs dla AMATORÓW. Zdjęcie spełnia wszelkie wymogi. A, że autor chciał udziwnić, to Jego sprawa. Mozesz zagłosować na 1,nikt nie broni.
Uważam, że jest tu kupa zdjęć kompletnie nie na temat, choć technicznie do przyjęcia. Natomiast jest to zabawa, ,o czym hejterzy zapominają. I n8e pozdrawiam maruderów, hejterów i innych psubratów.
@yamo12 - Yamo 12,Ty się nie masz co tłumaczyć. Tu jest masa nieregulaminowych fotek. Wypychają je do konkursu znajomi królika. W większości bardzo złe zdjęcia. Perełki można na palcach jednej ręki policzyć.
Ten anonim, co tu próbuje być artystą/niech skonam!/, zapewniam Cię, że nie ma pojęcia o fotografii. Pozdrawiam Cię serdecznie.
A moim zdaniem...