UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@yamo12 - Właśnie! To jest konkurs dla AMATORÓW. Zdjęcie spełnia wszelkie wymogi. A, że autor chciał udziwnić, to Jego sprawa. Mozesz zagłosować na 1,nikt nie broni. Uważam, że jest tu kupa zdjęć kompletnie nie na temat, choć technicznie do przyjęcia. Natomiast jest to zabawa, ,o czym hejterzy zapominają. I n8e pozdrawiam maruderów, hejterów i innych psubratów.

PiorunKulisty

Anuluj