UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@yamo12 - Właśnie! To jest konkurs dla AMATORÓW. Zdjęcie spełnia wszelkie wymogi. A, że autor chciał udziwnić, to Jego sprawa. Mozesz zagłosować na 1,nikt nie broni. Uważam, że jest tu kupa zdjęć kompletnie nie na temat, choć technicznie do przyjęcia. Natomiast jest to zabawa, ,o czym hejterzy zapominają. I n8e pozdrawiam maruderów, hejterów i innych psubratów.
PiorunKulisty