Witam Zdjęcie jest z 1999 roku, z Włoch; ja to ten pierwszy z prawej. Mam na imie Janusz i chodze do ekonomika :)) pozdrawiam
Fot. JaZdun
Moja ocena 1
Ocena Czyteln. 1,9/65
A moim zdaniem...

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
-czesc to znowu to znowu hubert, odlozylem klawiature i oetalo mnie ponure uczucie niespelnienia - przedewszystkim - chcialbym ciebie jeszcze raz z calego serca i cala twoja rodzine pozdrowic. i tak na marginesie pozdrawiam jula, bronie, miroslawa, egona, hirmendelgide i reszte elblazan ktorzy doswiadczyli na sobie prazacego slonca italli i okolic w tym sycyli i innych takich, ale ciebie to nie bedzie interesowalo, w koncu bylws tam i piles piwo w butelce ze swoja kompania braci koronnych i w ogole. aa mam jeszcze takie pytanko, czy twoi smialkowie osmielili sie tak jak ty zamiescic te zdjecie na tym ze poczciwym portalu? jezeli nie to przepros ich za nas tych ktorzy to ogladaja. no i pozatym jeszcze drobiazg: prosimy cie bardzo zamiesc zdjecie z pierwszej komunii. moze jest tak pelne uroku i wdzieku i nie pohamowanej radosci z niej plynacej co owo z italli. nie przedluzajac juz wiecej wielce pozdrawiam i nie moge sie doczekac kontynuacji twojej kariery na plaszczyznie autoportretow i nie tylko. tylko prosze cie, NA BOGA! nie pokazuj aktow. to mogloby przytlumic zapety innch artystow fotografikow. a z tad nie daleko do przeogromej glebi poglebiajacych sie i poglebiajacych kompleksow. papa
hubert lat 24 i troche wiecej (2003.11.09)
SLOWA KIEROWANE DO RODZICOW JAKZE UROCZEGO JANUSZA: czy wiesz gdzie przebywa teraz twoje dziecko?
hubert nieskonany (2003.11.09)
bym normalnie zapomnial: chcialem sie ciebie zapytac moje ty canndyboyu, czy w najsmielszych swoich marzeniach nie przelecial cie oby jakis casting? to jest, wiesz, jakis termin czy ci nie przelecial, bo zapewne powiadam ci - to mysl boska i smiala, chociaz zapewne nieoryginalna. ale z uwagi na to zejestem elblazaninem nie musze byc oryginalny, eh. ale tyle o mnie. tszymaj sie i swoja kompanie. nie nie nie mysl o sobie o tym o czym ja mysle - bo to nie kulturalne z twojej strony, a wygladasz na chlopaczka przepelnionego wielka kultura osobista i higiena wlasna i wloch. we wloszech tez tych wloch. bo tam dobre mydla maja. a mydlo wszystko umyje ;-)
hubercik coraz slodszy (2003.11.09)
czesc janusz :-) juz mozemy tak smialo do siebie mowic. tak mysle. i mysle i jak myslisz czy twoi rodzice sie ciebie wstydza? jak tak, to porozmawiajmy o tym na privku. a tak pozatym to wiesz, chcialbym powiedziec o pelni optymizmu plynacego z tego zdjecia ktore to mnie wyrwalo z jesiennej depresji. bog zaplac. jest jednak naprawde uroczy i jestes jako przedluzenie slonecznego promyka wloskiego w tym zadzumionym jesienia i wczesnym zachodem slonca. jestes lekiem na cale zlo, i nadzieja na przyszly rok . czesc, nieeeeee, nie zapomnialem: POZDROWIENIA :-), tak trzymaj. pa
hubert na maxa zahipnotyzowany (2003.11.09)
TERAZ W IMIENIU CALEJ BOHEMY ARTYSTYCZNEJ ELBLAGA: dziekujemy tobie i za zerwanie hermetycznego pierscienia artystycznej hebry i wprowadzenie nadziei na rozwoj i dalsze ksztaltowanie jakze slodkich, mlodych, niezaleznych i niezdemoralizowanych zlem spolecznym i te de artystow. wkroczyles na pantenon apolinejskich wzgorz bynajmniej nie z kielichem nektaru, ale oprozniona butelka wloskiego piwa. KONIEC MANIFESTU PRZYSZLYCH, SLODKICH, MLODYCH. NIEZALEZNYCH, NIEZDEMORALIZOWANYCH ZLEM SPOLECZNYM I TE DE ARTYSTOW.
hubert zainfekowany artyzmem (2003.11.09)
A TERAZ KONKURS NOWEJ BOHEMY ARTYSTYCZNEJ POD PRZEWODNICTWEM DUCHOWEGO GURU - JANUSZA: jezeli ta butelka piwa jest pusta to co janusz ma w glowie??? PODPOWIEDZ: A....O. WARUNKI KONKURSU: kazdy z uczestnikow ma prawo wstawic po jednej literce - tym razem OSTATNI WYGRYWA!!! nie lada gradka dla spoznialskich. ERRATA DO WARUNKOW: prosze serdecznie o nie sugerowanie sie podpowiedziami ;-) wszystko jest mozliwe i sie zdazyc moze. NAGRODA OJEJEJ WSPOLNA SESJA ZDJECIOWA Z JANUSZEM PRZY SAMOWYZWALACZU W SLONECZNEJ OPRAWIE WLOCH I WYJAZD NA DWU TYGODNIOWY ROMANTYCZNY WYJAZD DO KADYN POD ELBLAGIEM ROWNIE NIEKIEDY SLONECZNYMI PEJCZEMI OKLADAJACYMI NASZE BLADE CZLONKI Z NIEBIOS BIJACYMi. PODPIS: prezes
huber prezes wciagniety (2003.11.09)
A TERAZ INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI: w elblagu naturalnie wybuchnal pod wplywem sily wewnetrnej - entuzjazmu. wszelkich informacji na temat fanclubu janusza udziela sam janusz wtajemniczony jako jedyny w ta tajemnicza dzialalnosc ktora niektorzy mylnie zwa organizacja terrorystyczna POWTARZRAMY to pomowienia i oszcerstwa o ktorych nie bedziemy wspominali bo jest to dla nas po prostu przykre i ociuteniusie bardzo malo smieszne prawie wcale. tylko musicie byc bardzo dyskretni poruszajac ten tema z januszem bo ma czasami himery i zamyka sie w sobie a tego przeciez nie chcemy no coz tacy sa artysci ja jako hubert swiecki katolicki protestant nie rozumiem ale szanuje i slepo wierze w to co janusz dla nas robi to czlowiek dusza towazystwa, napewno ma duzo dziewczyn, ale to juz nastepnym razem. do uslyszenia wkrotce.
hubert wierzacy (2003.11.09)
jazdun jak tam stoisz u bukmacherów? W plecy ? :) Bo ja tak :(
świadek (2003.11.10)
Chciałeś na siebie wrócić uwagę i udało się . Brawo za pomysł !!!
ona (2003.11.12)
ONA - Okolicznosciowo Napotkany Alkoholik ? czy poprostu ona - ta wlasnie.
Hubert niewiedzacy oczoplasnik (2003.11.12)