UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czesc janusz :-) juz mozemy tak smialo do siebie mowic. tak mysle. i mysle i jak myslisz czy twoi rodzice sie ciebie wstydza? jak tak, to porozmawiajmy o tym na privku. a tak pozatym to wiesz, chcialbym powiedziec o pelni optymizmu plynacego z tego zdjecia ktore to mnie wyrwalo z jesiennej depresji. bog zaplac. jest jednak naprawde uroczy i jestes jako przedluzenie slonecznego promyka wloskiego w tym zadzumionym jesienia i wczesnym zachodem slonca. jestes lekiem na cale zlo, i nadzieja na przyszly rok . czesc, nieeeeee, nie zapomnialem: POZDROWIENIA :-), tak trzymaj. pa

hubert na maxa zahipnotyzowany