UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A TERAZ INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI: w elblagu naturalnie wybuchnal pod wplywem sily wewnetrnej - entuzjazmu. wszelkich informacji na temat fanclubu janusza udziela sam janusz wtajemniczony jako jedyny w ta tajemnicza dzialalnosc ktora niektorzy mylnie zwa organizacja terrorystyczna POWTARZRAMY to pomowienia i oszcerstwa o ktorych nie bedziemy wspominali bo jest to dla nas po prostu przykre i ociuteniusie bardzo malo smieszne prawie wcale. tylko musicie byc bardzo dyskretni poruszajac ten tema z januszem bo ma czasami himery i zamyka sie w sobie a tego przeciez nie chcemy no coz tacy sa artysci ja jako hubert swiecki katolicki protestant nie rozumiem ale szanuje i slepo wierze w to co janusz dla nas robi to czlowiek dusza towazystwa, napewno ma duzo dziewczyn, ale to juz nastepnym razem. do uslyszenia wkrotce.

hubert wierzacy

Anuluj