UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bym normalnie zapomnial: chcialem sie ciebie zapytac moje ty canndyboyu, czy w najsmielszych swoich marzeniach nie przelecial cie oby jakis casting? to jest, wiesz, jakis termin czy ci nie przelecial, bo zapewne powiadam ci - to mysl boska i smiala, chociaz zapewne nieoryginalna. ale z uwagi na to zejestem elblazaninem nie musze byc oryginalny, eh. ale tyle o mnie. tszymaj sie i swoja kompanie. nie nie nie mysl o sobie o tym o czym ja mysle - bo to nie kulturalne z twojej strony, a wygladasz na chlopaczka przepelnionego wielka kultura osobista i higiena wlasna i wloch. we wloszech tez tych wloch. bo tam dobre mydla maja. a mydlo wszystko umyje ;-)

hubercik coraz slodszy