UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

TERAZ W IMIENIU CALEJ BOHEMY ARTYSTYCZNEJ ELBLAGA: dziekujemy tobie i za zerwanie hermetycznego pierscienia artystycznej hebry i wprowadzenie nadziei na rozwoj i dalsze ksztaltowanie jakze slodkich, mlodych, niezaleznych i niezdemoralizowanych zlem spolecznym i te de artystow. wkroczyles na pantenon apolinejskich wzgorz bynajmniej nie z kielichem nektaru, ale oprozniona butelka wloskiego piwa. KONIEC MANIFESTU PRZYSZLYCH, SLODKICH, MLODYCH. NIEZALEZNYCH, NIEZDEMORALIZOWANYCH ZLEM SPOLECZNYM I TE DE ARTYSTOW.

hubert zainfekowany artyzmem