UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
-czesc to znowu to znowu hubert, odlozylem klawiature i oetalo mnie ponure uczucie niespelnienia - przedewszystkim - chcialbym ciebie jeszcze raz z calego serca i cala twoja rodzine pozdrowic. i tak na marginesie pozdrawiam jula, bronie, miroslawa, egona, hirmendelgide i reszte elblazan ktorzy doswiadczyli na sobie prazacego slonca italli i okolic w tym sycyli i innych takich, ale ciebie to nie bedzie interesowalo, w koncu bylws tam i piles piwo w butelce ze swoja kompania braci koronnych i w ogole. aa mam jeszcze takie pytanko, czy twoi smialkowie osmielili sie tak jak ty zamiescic te zdjecie na tym ze poczciwym portalu? jezeli nie to przepros ich za nas tych ktorzy to ogladaja. no i pozatym jeszcze drobiazg: prosimy cie bardzo zamiesc zdjecie z pierwszej komunii. moze jest tak pelne uroku i wdzieku i nie pohamowanej radosci z niej plynacej co owo z italli. nie przedluzajac juz wiecej wielce pozdrawiam i nie moge sie doczekac kontynuacji twojej kariery na plaszczyznie autoportretow i nie tylko. tylko prosze cie, NA BOGA! nie pokazuj aktow. to mogloby przytlumic zapety innch artystow fotografikow. a z tad nie daleko do przeogromej glebi poglebiajacych sie i poglebiajacych kompleksow. papa
hubert lat 24 i troche wiecej