Złe parkowanie

3
25.09.2007
Istnieją drogowe przepisy, mówiące o tym, że pojazd mechaniczny nie może zatrzymać się obok stojącego na wąskiej ulicy wozu względnie samochodu, informował Dziennik Bałtycki z 25 września 1957 r.
Przepisu tego nie przestrzega kierowca furgonetki nr A 09-316 PSS, który w dniu 17 bm. zablokował ul. Obrońców Pokoju, stając obok furmanki. Nie pomogły sygnały zmuszonych do zatrzymania się samochodów ciężarowych. Uparty kierowca zamiast odjechać kilka metrów dalej, żeby przepuścić samochody, śmiał się, serdecznie ubawiony faktem przymusowego postoju kilku ciężarówek. Sprawą kierowcy furgonetki nr A 09-316 winien zainteresować się Zarząd PSS oraz Wydział Komunikacji Drogowej. Ten ostatni zwłaszcza powinien poddać kierowcę egzaminowi celem sprawdzenia jego wiadomości w zakresie przepisów drogowych.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

http://akcjareakcja.blox.pl/html --> Fotki debili parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych z Elbląga i nie tylko
Gustawo (2007.09.25)

info

0  
  0
Na takich burakow ktorzy parkuja na miejscach dla niepelnosprawnych jest tylko jedna rada.Spuscic powietrze z kol.Moze na tych debili to podziala
(2007.09.27)

info

0  
  0
Tyle dziesięcioleci a nadal są problemy z nieprawidłowym parkowaniem. W dużej mierze jest to wina policji i SM - patrole obojętnie omijają samochody parkujące na zakazach, chodnikach, ścieżkach rowerowych.
+ - (2007.09.27)

info

0  
  0