UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tyle dziesięcioleci a nadal są problemy z nieprawidłowym parkowaniem. W dużej mierze jest to wina policji i SM - patrole obojętnie omijają samochody parkujące na zakazach, chodnikach, ścieżkach rowerowych.

+ -