UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na takich burakow ktorzy parkuja na miejscach dla niepelnosprawnych jest tylko jedna rada.Spuscic powietrze z kol.Moze na tych debili to podziala
Na takich burakow ktorzy parkuja na miejscach dla niepelnosprawnych jest tylko jedna rada.Spuscic powietrze z kol.Moze na tych debili to podziala