UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na takich burakow ktorzy parkuja na miejscach dla niepelnosprawnych jest tylko jedna rada.Spuscic powietrze z kol.Moze na tych debili to podziala


Anuluj