UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle dziesięcioleci a nadal są problemy z nieprawidłowym parkowaniem. W dużej mierze jest to wina policji i SM - patrole obojętnie omijają samochody parkujące na zakazach, chodnikach, ścieżkach rowerowych.

+ -

Anuluj