UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tyle dziesięcioleci a nadal są problemy z nieprawidłowym parkowaniem. W dużej mierze jest to wina policji i SM - patrole obojętnie omijają samochody parkujące na zakazach, chodnikach, ścieżkach rowerowych.
+ -