Warto wiedzieć, że...

4
25.03.2011
... dyrekcja Elbląskich Zakładów Gastronomicznych zwraca obecnie dużą uwagę na estetykę swych lokali - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 25 marca 1961 roku.
Ostatecznie przeprowadzony zostanie kapitalny remont jadłodajni Bałtyckiej przy ul. Nitschmanna, która została już oddana do użytku. Przyjemnie urządzony lokal cieszy się dużym powodzeniem.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Bar Bałtycki, a w latach 70., uni-bar Bałtycki (czym to się rózniło od baru i co oznaczało, nie wiem), nosił w Elblągu sympatyczne miano MORDOWNIA. Wiem, że takich miejsc o charakterze swojskiej spelunki, nazywanych mordowniami było więcej. Kto pamięta, które jeszcze zakłady gastronomiczne publicznośc ochrzciła takim przydomkiem?
(2011.03.26)

info

0  
  0
texas(McDonald), pod lipkami(Vectra), bywały zadymy w "Nowej"(bank przy areszcie), "Jagiellonce"(3Maja), "Mocca"-tu kwestie sporne rozstrzygane były na zapleczu dzisiejszego PZU(1Maja), ale czy były to mordownie, obecnie jest jeszcze gorzej
(2011.03.26)

info

0  
  0
pentagon-Wyspiańskiego
wsp (2011.03.29)

info

0  
  0
moim zdaniem duże powodzenie miał łokieć w delikatesach na hetmańskiej oraz wita z koniakami i kurczakami na starym mieście. dobra też była restauracja w bażantarni
MIESZKANIEC ELBLĄGA (2011.04.05)

info

0  
  0