UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moim zdaniem duże powodzenie miał łokieć w delikatesach na hetmańskiej oraz wita z koniakami i kurczakami na starym mieście. dobra też była restauracja w bażantarni

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj