UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moim zdaniem duże powodzenie miał łokieć w delikatesach na hetmańskiej oraz wita z koniakami i kurczakami na starym mieście. dobra też była restauracja w bażantarni
MIESZKANIEC ELBLĄGA
moim zdaniem duże powodzenie miał łokieć w delikatesach na hetmańskiej oraz wita z koniakami i kurczakami na starym mieście. dobra też była restauracja w bażantarni
MIESZKANIEC ELBLĄGA