UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bar Bałtycki, a w latach 70., uni-bar Bałtycki (czym to się rózniło od baru i co oznaczało, nie wiem), nosił w Elblągu sympatyczne miano MORDOWNIA. Wiem, że takich miejsc o charakterze swojskiej spelunki, nazywanych mordowniami było więcej. Kto pamięta, które jeszcze zakłady gastronomiczne publicznośc ochrzciła takim przydomkiem?