UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bar Bałtycki, a w latach 70., uni-bar Bałtycki (czym to się rózniło od baru i co oznaczało, nie wiem), nosił w Elblągu sympatyczne miano MORDOWNIA. Wiem, że takich miejsc o charakterze swojskiej spelunki, nazywanych mordowniami było więcej. Kto pamięta, które jeszcze zakłady gastronomiczne publicznośc ochrzciła takim przydomkiem?