Pracownicy MZBM z Elbląga, podczas lustracji pół PGR NOWAKOWO II, wykryli duże ognisko stonki ziemniaczanej, w którym znaleziono ponad 50 dojrzałych owadów i większą ilość larw.
Fakt ten winien wpłynąć na zasadniczą zmianę stanowiska niektórych obywateli, którzy w sposób nieuzasadniony i niezrozumiały bagatelizują wcale nie urojone lecz jak najbardziej realne niebezpieczeństwo grożące uprawom kartoflanym w rejonie Elbląga.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter