UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niektórzy zapomnieli ze polityka to nie historia, czerwone sprzedawczyki maja w d**ie lustrację , trówniez tam maja ja bezrobotni na pośredniaku i 2 mln emigrantów, którzy w kraju pracy nie mają.Bo jakieś kartofle i kacze oszołomy o niczym innym od 17 lat nie potrafią mówic jak o lustracji.

oszołomy prawiczki won.

Anuluj