UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niektórzy zapomnieli ze polityka to nie historia, czerwone sprzedawczyki maja w d**ie lustrację , trówniez tam maja ja bezrobotni na pośredniaku i 2 mln emigrantów, którzy w kraju pracy nie mają.Bo jakieś kartofle i kacze oszołomy o niczym innym od 17 lat nie potrafią mówic jak o lustracji.
oszołomy prawiczki won.