Pragnienie

4
12.01.2010
 Silne pragnienie (bez cudzysłowu) elblążan potwierdzają cyfry uzyskane z Elbląskich Zakładów Piwowarskich, informował Głos Elbląga z 12 stycznia 1960 r.
 Otóż w 1959 r. mieszkańcy miasta i powiatu wypili 4.263.400 litrów piwa. Dzieląc tę liczbę przez liczbę mieszkańców dowiemy się, że każdy z nas wypił ponad 4 litry piwa.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Czy można w elblągu, albo w okolicach kupić dobre piwo ?? Nie chodzi mi o marki z dużych koncernów.
Fan zimnego piwa (2010.01.12)

info

0  
  0
Ja jestem na odwyku. .. .. mlecznym. Powiedzieli mi że dwa litry mleka dziennie to dla mnie zbyt szkodliwe :-( Olaf, daj jakiś tekst o tym że mleko to samo zdrowie :-) Może być tekst z tamtej epoki, byle by było że mleko jest zdrowe. Doszło do tego że muszę się ukrywać z piciem mleka :-(
Krzysztof M. Homzik (2010.01.12)

info

0  
  0
8 piw rocznie. .. no to faktycznie mogli się nasycić :) Jak to dobrze, że komuna upadła :P
Jonas (2010.01.12)

info

0  
  0
A czy gdzieś w Egu, albo w okolicach można jeszcze kupić EB? strasznie mi się tęskno zrobiło za EB jak przeczytałem ten tekścik:)
EBfan (2010.01.12)

info

0  
  0