UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy gdzieś w Egu, albo w okolicach można jeszcze kupić EB? strasznie mi się tęskno zrobiło za EB jak przeczytałem ten tekścik:)

EBfan

Anuluj