UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jestem na odwyku. .. .. mlecznym. Powiedzieli mi że dwa litry mleka dziennie to dla mnie zbyt szkodliwe :-( Olaf, daj jakiś tekst o tym że mleko to samo zdrowie :-) Może być tekst z tamtej epoki, byle by było że mleko jest zdrowe. Doszło do tego że muszę się ukrywać z piciem mleka :-(
Krzysztof M. Homzik