UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja jestem na odwyku. .. .. mlecznym. Powiedzieli mi że dwa litry mleka dziennie to dla mnie zbyt szkodliwe :-( Olaf, daj jakiś tekst o tym że mleko to samo zdrowie :-) Może być tekst z tamtej epoki, byle by było że mleko jest zdrowe. Doszło do tego że muszę się ukrywać z piciem mleka :-(

Krzysztof M. Homzik